Beata Janik  – jestem psychologiem i mediatorem. Do niedawna pracowałam naukowo w Instytucie Psychologii UJ, gdzie zajmowałam się głównie emocjonalnymi i neuronalnymi podstawami samokontroli. Pasjonuje mnie łączenie tego, co odkryję w nauce z „prawdziwym życiem”, dlatego z wielką przyjemnością pracuję z ludźmi podczas indywidualnych spotkań i warsztatów. Współpracuję z Instytutem Przywództwa prowadząc szkolenia z zakresu zarządzania emocjami i relacji międzyludzkich. Więcej o mnie i moich działaniach tutaj: www.beatajanik.pl

 

 

Elżbieta Ślusarczyk – jestem psychologiem, pedagogiem, mediatorem. Od wielu lat pracuję zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i z całymi rodzinami. Szczególnym obszarem mojej pracy jest szeroko rozumiana edukacja i rozwój, w tym uczenie skutecznego porozumiewania się i rozwiązywania konfliktów.

Prywatnie: zafascynowana Rodzicielstwem Bliskości, ideą Slow Life i Porozumieniem Bez Przemocy. Miłośniczka dobrej książki i zielonej herbaty. Żona i mama.

 

Marcin Janik – jestem psychologiem, coachem, trenerem. Moją pasją jest odkrywanie nowych perspektyw i obszarów potencjalnego rozwoju. Realizuję ją pracując z parami, liderami i młodzieżą. Angażuję się w działalność Instytutu Przywództwa, który promuje przywództwo oparte na wartościach takich jak szacunek, autentyczność, integralność, wdzięczność. Od 13 roku życia gram na gitarze i aktualnie jestem zaangażowany w prowadzenie zespołu uwielbienia w Ewangelicznym Kościele Metodystycznym w Krakowie.

 

Joanna Słota